Online Farkımız Ne? hızlı okuma teknikleri ve anlama kursumuz alışılagelmiş klasik hızlı öğrenme eğitimlerinden bir çok yönde farklılık gösterir.

Anlık Seviye Kontrol ve Yükseltme Sistemi

Bizi diğer programlardan ayıran en Farkımız Ne? temel özellik; eğitim süresince egzersiz araçlarından (takistoskop, gruplama, hızlı okuma teknikleri vs..) elde edilen verilere göre öğrenciyi geliştirmekdir.

Öğrenci bir aracı kullanmaya başladığı zaman merkezi veritabanı Farkımız Ne? sistemine anlık veriler aktarılır. Öğrenci seviye atlamak isterse seviye yükseltme linkine tıklayarak o araç için hazırlanan özel seviye tespit robotuna bağlanır. Robotun soracığa soruları yeteri Farkımız Ne? kadar doğru cevap veren öğrencinin seviyesi bir üst seviyeye çıkartılır.

Gelişmiş raporlama sistemi ile öğrencinin hangi tarihte hangi takistoskop eğitiminde hangi seviyede olduğu, dakikada kaç kelime Farkımız Ne? okuduğu, anlama seviyesi anlık olarak görülebilir.

Digital Öğretmen

Programımız size, gerçekten hızlı okuma teknikleriyı öğretmek için tasarlanmıştır. Sizi adım adım hızlı okuma teknikleriya hazırlar, eğitir ve geliştirir. Farkımız Ne? Etkileşimli araçlarla öğrendiklerinizi test eder ve ne yapmanız gerektiğine karar verir. Bir egzersizi geçmek içn yeterli başarı sağlayamazsanız sizi o seviye ve hız için devamlı Farkımız Ne? eğitir.

Kişiye Özel Eğitim

Klasik hızlı okuma teknikleri kurs ve programlarında herkes için standart metinler kullanılır. 10 yaşındak bir çocuk ile 20 yaşındaki bir üniversite öğrencisinin kelime Farkımız Ne? dağarcığı, görme alanı, anlama kapasitesi vs. aynı olmadığından onlara verilen eğitimde aynı OLMAMALIDIR. Programımız bu özelliği ilede diğer programlardan çok farklı özelliklere sahiptir.

Programımızda öğrencinin yaş Farkımız Ne? ve eğitim durumuna göre özel metinler bulunmaktadır. Özellikle ilk okul ve orta okul seviyesindeki öğrenciler için 100 Temel Eser serisi kullanılarak hem okul öğrenimine hem Farkımız Ne? hızlı okuma teknikleri eğitimine katkı sağlanmaktadır.

Ayrıca genel seviyedeki öğrenciler ise metin kütüphanesinde yer alan kategorize edilmiş yüzlerce metin arasından dilediğini seçerek sıkılmadan programı kullanabilir.

Anlama Seviyesini Farkımız Ne? Ölçme

Eğer okuduğunuz metni anlayamıyorsanız hızlı okuma teknikleri hiç bir işe yaramıyor demektir. Bu kapsamda programımızın; bir çok programda bulunmayan bir özelliği ise öğrencinin anlama seviyesini Farkımız Ne? ölçmemizdir. Anlama eğitimi esnasında okuduğunuz metin ile ilgili 5 ile 10 soru sorularak metni anlayıp anlamadığınız ölçülür ve kayıt altına alınır.

Programa Her Yerden Erişme

Programımız web Farkımız Ne? tabanlı olduğundan ister evde, ister okulda, ister gece ister gündüz dileğiniz zaman internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan programı sürekli kullanabilirsiniz. Nereden girerseniz girin sistem Farkımız Ne? sizi tanır ve eğitime kaldığınız yerden devam edersiniz. Üstelik bir çok aracı iPad, iPhone, Android gibi akıllı telefonlardan kullanabilirsiniz.

Basit Arabirim

Program arabirimimiz çok basit olup teknik Farkımız Ne? terimler yerine anlaşılabilir açıklama ve başlıklar kullanılarak her kesin anlayabileceği bir şekilde tasarlanmıştır.

Öğretme Garantisi

Hiç bir kurs ve programın veremediği öğretme garantisini biz veriyoruz. Biz Online Farkımız Ne? Hızlı Okuma programımıza o kadar güveniyoruz ki eğitim sonunda okuma hızınızı en az 2 kat yükseltemez iseniz PARANIZI İADE EDİYORUZ. *

Nasıl ÖğretiyoruzNasıl Öğretiyoruz?Ölçülebilir Gelişim