Gizlilik Gizlilik Politikamız Politikası

hizlioku.web.tr aracılığı ile paylaştığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunması çok önemlidir. Gizlilik Politikası kapsamında kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında ve bunların kullanım şekli konusunda bilgi sahibi olmanız Gizlilik Politikamız için Gizlilik Politikası’nı okumanızı tavsiye ederiz.

Gizlilik Politikası’nın Kapsamı

Bu sitenin Gizlilik Politikası, hizlioku.web.tr kullanıcısı olmak amacıyla sizler tarafından bırakılan bilgiler için geçerlidir. Bu bilgiler, hizlioku.web.tr kullanıcısının izni Gizlilik Politikamız olmadan hiç bir şekilde ticari ve kişisel amaç için kullanılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, hizlioku.web.tr tarafından müşteri profili oluşturmak amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

hizlioku.web.tr Müşterisi Olarak, Sahip Olduğunuz Gizlilik Gizlilik Politikamız Haklarınız Kişisel olarak ifade edilebilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız ve hizlioku.web.tr kullanıcısı olmanız adına, sahip olduğunuz gizlilik hakları şunlardır:

  • E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara ticari ve kişisel Gizlilik Politikamız amaç için verilmeyecektir.
  • Girdiğiniz kullanıcı bilgileri, kişisel ve diğer bilgiler, sizin onayınız dışında diğer kullanıcılara açılmayacaktır.
  • Kullanıcı Formu’na girdiğiniz tüm bilgileri yalnızca siz ve yetkilendirdiğiniz kişi veya Gizlilik Politikamız kurumlarca görülebilir ve bu bilgileri yalnızca siz ve yetkilendirdiğiniz kişiler/kurumlar değiştirebilir.

Bir başka kullanıcının ya da kişinin sizinle ilgili bilgileri görmesi ve bunları değiştirmemesi için hizlioku.web.tr Gizlilik Politikamız elinden geleni yapmaktadır. Sadece site yöneticileri size ulaşmak adına bilgilerinize ulaşır veya talebiniz üzerine veya teknik bir hatadan dolayı bilgilerinizde değişik yapar.

Bizimle paylaştığınız bilgilerin korunması

hizlioku.web.tr ile Gizlilik Politikamız paylaştığınız bilgileri koruma konusunda profesyonel bir bakış açısı getirilmiştir.

hizlioku.web.tr, güvenli sunucular, firewall’lar (güvenlik yazılımları) ve mali bilgilerin şifrelenmesi dahil, bilgilerinizi korumak için çeşitli güvenlik önlemleri almıştır.

Yukarıdaki Gizlilik Politikamız Gizlilik Politikası, hizlioku.web.tr müşterisi olarak bireysellik haklarınızı koruma altına almaktadır.Üyelik Sözleşmesiİletişim