Hızlı Okuma Nedir?

Gözün görme alanının ve göz kaslarının çevikliğini bilimsel olarak bilgisayar yazılımı yardımı ile geliştirilerek kısa sürelerde çok daha fazla sayıda metni anlayarak hızlı okuyabilme yeteneğidir.

Hizlioku.web.tr göze nasıl bakması, nasıl okuması ve nasıl kayması gerektiğini otomatik olarak öğretir. Okuma ritmini ve hızını, gözün algılama kapasitesini, dikkat ve konsantrasyonu geliştirir. Göz-beyin arasındaki psikomotor okuma koordinasyonunu yeniden programlayarak, anlayarak hızlı okuma alışkanlığını kişinin özel gayretine ihtiyaç bırakmadan bilinçaltına yerleştirir.

Gizlilik Politikası

hizlioku.web.tr aracılığı ile paylaştığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunması çok önemlidir. Gizlilik Politikası kapsamında kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında ve bunların kullanım şekli konusunda bilgi sahibi olmanız için Gizlilik Politikası’nı okumanızı tavsiye ederiz.

Gizlilik Politikası’nın Kapsamı

Bu sitenin Gizlilik Politikası, hizlioku.web.tr kullanıcısı olmak amacıyla sizler tarafından bırakılan bilgiler için geçerlidir. Bu bilgiler, hizlioku.web.tr kullanıcısının izni olmadan hiç bir şekilde ticari ve kişisel amaç için kullanılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, hizlioku.web.tr tarafından müşteri profili oluşturmak amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

hizlioku.web.tr Müşterisi Olarak, Sahip Olduğunuz Gizlilik Haklarınız Kişisel olarak ifade edilebilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız ve hizlioku.web.tr kullanıcısı olmanız adına, sahip olduğunuz gizlilik hakları şunlardır:

  • E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara ticari ve kişisel amaç için verilmeyecektir.
  • Girdiğiniz kullanıcı bilgileri, kişisel ve diğer bilgiler, sizin onayınız dışında diğer kullanıcılara açılmayacaktır.
  • Kullanıcı Formu’na girdiğiniz tüm bilgileri yalnızca siz ve yetkilendirdiğiniz kişi veya kurumlarca görülebilir ve bu bilgileri yalnızca siz ve yetkilendirdiğiniz kişiler/kurumlar değiştirebilir.

Bir başka kullanıcının ya da kişinin sizinle ilgili bilgileri görmesi ve bunları değiştirmemesi için hizlioku.web.tr elinden geleni yapmaktadır. Sadece site yöneticileri size ulaşmak adına bilgilerinize ulaşır veya talebiniz üzerine veya teknik bir hatadan dolayı bilgilerinizde değişik yapar.

Bizimle paylaştığınız bilgilerin korunması

hizlioku.web.tr ile paylaştığınız bilgileri koruma konusunda profesyonel bir bakış açısı getirilmiştir.

hizlioku.web.tr, güvenli sunucular, firewall’lar (güvenlik yazılımları) ve mali bilgilerin şifrelenmesi dahil, bilgilerinizi korumak için çeşitli güvenlik önlemleri almıştır.

Yukarıdaki Gizlilik Politikası, hizlioku.web.tr müşterisi olarak bireysellik haklarınızı koruma altına almaktadır.Üyelik Sözleşmesiİletişim