Hızlı Okuma Nedir?

Gözün görme alanının ve göz kaslarının çevikliğini bilimsel olarak bilgisayar yazılımı yardımı ile geliştirilerek kısa sürelerde çok daha fazla sayıda metni anlayarak hızlı okuyabilme yeteneğidir.

Hizlioku.web.tr göze nasıl bakması, nasıl okuması ve nasıl kayması gerektiğini otomatik olarak öğretir. Okuma ritmini ve hızını, gözün algılama kapasitesini, dikkat ve konsantrasyonu geliştirir. Göz-beyin arasındaki psikomotor okuma koordinasyonunu yeniden programlayarak, anlayarak hızlı okuma alışkanlığını kişinin özel gayretine ihtiyaç bırakmadan bilinçaltına yerleştirir.

hizlioku.web.tr 2012 yılından beri hızlı okuma ve anlama eğitimi veren Türkiye'nin en çok öğrenci yetiştiren yazılım platformudur. Esnek yapısı ile tamamen firmanıza göre özelleştirebilen yazılım kendi alan adınız altında ve kendi markanız ile hizmet verebilmektedir. 2012 yılından beri yüzlerce hızlıöğretmen altyapımızı kullanarak ögrencilerine eğitim vermiştir. Platformumuz Türkiye'de piyasanın %90+ tarafından kullanılmaktadır ve şimdiye kadar 40.000'den fazla öğrenci platformumuzdan faydalanmıştır.

hızlıöğretmen hizlioku.web.tr markası  adı altında, kendine tanımlanan panelde öğrencilerine bireysel hızlı okuma eğitimi vermek isteyen öğretmenlere yöneliktir.  

Sistem İndirim kodu ile çalışır. hızlıöğretmen kendisine özel olarak tanımlanan indirip kodlarını öğrencilerine vererek, hizlioku.web.tr ye üye olmaya yönlendirir. Her öğrenci belirlenen oranlarda indirimli olarak sisteme kayıt olur. 

  İndirim oranları için buraya tıklayınız...   BAŞVURU FORMU

 

hızlıöğretmen Ne Yapabilir?

  • Sadece kendi sınıfı/okulu için  yüzyüze bireysel hızlı okuma eğitimi yapabilir
  • Öğrencilerinin gelişimlerini özel panelden takip edebilir

hızlıöğretmen Ne Yapamaz?

  • Okulu/Sınıfı dışında faaliyetleri yapamaz
  • İndirim kodlarını öğrencisi olmayanlara veremez.

Avantajlarımız...


  • Çok cazip indirim oranları!
  • Size özel yönetici paneli. Öğrencilerinin, gelişimlerini takip edebilir.

Şartlar

  • Öğretmen olmalısınız
  • En az 10 öğrenci üye olmalı

BaşvuruHızlıÖğretmenHızlıKupon