Hızlı Okuma Nedir?

Gözün görme alanının ve göz kaslarının çevikliğini bilimsel olarak bilgisayar yazılımı yardımı ile geliştirilerek kısa sürelerde çok daha fazla sayıda metni anlayarak hızlı okuyabilme yeteneğidir.

Hizlioku.web.tr göze nasıl bakması, nasıl okuması ve nasıl kayması gerektiğini otomatik olarak öğretir. Okuma ritmini ve hızını, gözün algılama kapasitesini, dikkat ve konsantrasyonu geliştirir. Göz-beyin arasındaki psikomotor okuma koordinasyonunu yeniden programlayarak, anlayarak hızlı okuma alışkanlığını kişinin özel gayretine ihtiyaç bırakmadan bilinçaltına yerleştirir.

hızlıkupon  hizlioku.web.tr  kupon kodu tanıtımı yaparak, hem kullanıcılarınıza indirim sağlamak hem de yapılan satışlardan komisyon almak isteyen, firma, yayınevi, internet siteleri vs. gibi kişilere/kurumlara yöneliktir.

Ortaklık sistemi kupon kodu ile çalışır. hızlıoku.web.tr'nin size özel olarak hazırlayacağı hızlıkupon indirim kodunu web sitenizde yayınlayarak, okuyucunuzla buluşturarak veya diğer yollarla tanıtarak hizlioku.web.tr üzerinden satış yapmamıza aracılık ederseniz aşağıda belirtilen oranlarda komisyon kazanırsınız.

Kupon kodları sizin belirleyeceğiniz indirim oranı üzerinden oluşturulur ve komisyon oranı ona göre belirlenir. Satış bedelinin %40'ı hızlıkupon ortağı için kullanılır. Sistem tamamen şeffaf olup kupon kodu sorgulama sayfasında kupon kodunuzu sorgulayabilir, yapılan satışları ve hakedişleri görebilirsiniz.

  KUPON KODU SORGULAMA   BAŞVURU FORMU

 

Komisyon Oranları

İNDİRİM ORANI KOMİSYON
%20 %20
%25 %15
%30 %10
%35 %5
%40 --

Ödemeler

  • Komisyonlar her ayın 1. iş günü hesaplanır ve 7 iş günü içinde banka hesabınıza gönderilir.
  • Hesaplama yapılırken İptal, İade vs.. gibi sorunlar için  bir önceki ayın 15. günü ile sonraki ayın 14. günü baz alınır. Örneğin  1 Nisan 2016 tarihinde komisyonlar hesaplanırken 15 Şubat 2016 - 14 Mart 2016 tarihleri arasındaki satışlar baz alınır.
  • Her bir indirim oranı için komisyon oranı değişmektedir. Örneğin siz %25'lik bir indirim kodu kullanırsanız %15 komisyon hakedersiniz.
  • İptal, İade vs gibi satış bedelinin geri ödenmesi durumunda ödenilen komisyon bedeli ilgili ay içinde hesabınızdan düşülür.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

  1. Kullanıcılar hızlıkupon indirim kodunuz ile hizlioku.web.tr'ye üye olduğu zaman size anında e-posta ile bildirim gönderilir.
  2. Bu bildirimde öğrencinin hangi programa ne kadar bedelle üye olduğu ve o satışın komisyon bilgileri gösterilir.
  3. Anlık olarak komisyon kazançlarınızı kupon kodu sorgulama sayfasından da takip edebilirsiniz.

BaşvuruHızlıKupon