hızlıkupon İş Ortaklığı Programı class="hizli-title">hızlıkupon  hizlioku.web.tr  kupon kodu tanıtımı yaparak, hem kullanıcılarınıza indirim sağlamak hem de yapılan satışlardan komisyon almak isteyen, firma, yayınevi, internet siteleri vs. gibi kişilere/kurumlara yöneliktir.

Ortaklık hızlıkupon İş Ortaklığı Programı sistemi kupon kodu ile çalışır. hızlıoku.web.tr'nin size özel olarak hazırlayacağı hızlıkupon indirim kodunu web sitenizde yayınlayarak, okuyucunuzla buluşturarak veya diğer yollarla tanıtarak hizlioku.web.tr üzerinden satış hızlıkupon İş Ortaklığı Programı yapmamıza aracılık ederseniz aşağıda belirtilen oranlarda komisyon kazanırsınız.

Kupon kodları sizin belirleyeceğiniz indirim oranı üzerinden oluşturulur ve komisyon oranı ona göre belirlenir. Satış bedelinin %40'ı hızlıkupon İş Ortaklığı Programı class="hizli-title">hızlıkupon ortağı için kullanılır. Sistem tamamen şeffaf olup kupon kodu sorgulama sayfasında kupon kodunuzu sorgulayabilir, yapılan satışları ve hakedişleri görebilirsiniz.

hızlıkupon İş Ortaklığı Programı class="fa fa-file-pdf-o"> KUPON KODU SORGULAMA   BAŞVURU FORMU

 

Komisyon Oranları

İNDİRİM ORANI KOMİSYON
%20 %20
%25 %15
%30 %10
%35 %5
%40 --

Ödemeler

  • Komisyonlar her hızlıkupon İş Ortaklığı Programı ayın 1. iş günü hesaplanır ve 7 iş günü içinde banka hesabınıza gönderilir.
  • Hesaplama yapılırken İptal, İade vs.. gibi sorunlar için  bir önceki ayın 15. günü hızlıkupon İş Ortaklığı Programı ile sonraki ayın 14. günü baz alınır. Örneğin  1 Nisan 2016 tarihinde komisyonlar hesaplanırken 15 Şubat 2016 - 14 Mart 2016 tarihleri arasındaki satışlar baz hızlıkupon İş Ortaklığı Programı alınır.
  • Her bir indirim oranı için komisyon oranı değişmektedir. Örneğin siz %25'lik bir indirim kodu kullanırsanız %15 komisyon hakedersiniz.
  • İptal, İade vs gibi satış bedelinin geri hızlıkupon İş Ortaklığı Programı ödenmesi durumunda ödenilen komisyon bedeli ilgili ay içinde hesabınızdan düşülür.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

  1. Kullanıcılar hızlıkupon indirim kodunuz ile hizlioku.web.tr'ye üye olduğu zaman size anında e-posta ile bildirim hızlıkupon İş Ortaklığı Programı gönderilir.
  2. Bu bildirimde öğrencinin hangi programa ne kadar bedelle üye olduğu ve o satışın komisyon bilgileri gösterilir.
  3. Anlık olarak komisyon kazançlarınızı kupon kodu sorgulama sayfasından da hızlıkupon İş Ortaklığı Programı takip edebilirsiniz.

BaşvuruHızlıKupon